Záhada mizejících včel. Tento dokument mluví jasnou řečí. Včely zabíjí intenzivní zemědělství a pesticidy používané na polích a v ovocných sadech.

Záhada mizejících včel

Včely zabíjejí pesticidy. Včely nejsou stroje, které snesou takovou zátěž. Pokud s tím nepřestaneme a nezastavíme

STOP PESTICIDŮM

STOP PESTICIDŮM

hnojení umělými hnojivy, moření semen chemickými insekticidy a fungicidy.

Pokud budeme postřikovat rostliny pesticidy a nepřestaneme používat nesmyslné herbicidy, přijdeme o včely, o užitečné živočichy a v konečném důsledku o celý ekosystém.

Všem je jasné, že tento systém nikam nevede, je neudržitelný a v konečném důsledku pro lidi nebezpečný. Vždyť když zabíjí vše živé kolem nás, co to pak dělá s námi.

 

Záhada mizejících včel – zamýšlíte se nad touto otázkou někdy?

Jak se to projeví na našem životě v budoucnosti? Vždyť nakonec, nikdo nezná možné důsledky, které na nás tyto látky mohou zanechat. Pomozte zastavit tuto mašinerii, začněte vnímat přírodu z jiného úhlu.

Pomozte vytvořit zdravý ekosystém. Začněte ve své zahrádce, na okně, na balkoně, ve své vinici, ve svém sadě, na polích a „nakazte“ tím své sousedy, přátele a známé. Ukažte jim, že to jde i bez chemie. Ukažte jim, že dokážete vypěstovat zdravé a chutné plody i bez použití chemických prostředků a možná pak pochopí i ti ostatní. Spolu najdeme cestu. Děkujeme zahrádkářům, že nepoužívají pesticidy ve svých zahrádkách.